Сладкая тема

ЗИК опубликовал небольшие откровения по поводу как наш замечательный президент и его компания, а также их оппоненты, решают дела. Один отрезок просто прекрасен. Оппонент Порошенка и Петренка, Игорь Бойко, — рассказывает про свои «контр-меры».

«…Аби ліквідувати підприємство, яке має мільйонний капітал, необхідно мати дозвіл міністра юстиції Петренка. Я переконаний, що він погодив цю операцію з Пашинським, Порошенком і Аваковим. До слова, на той час основний капітал складав 115 мільйонів гривень. Через чорних нотаріусів нам довелося перевести кошти на іншу фірму…»

Президент отбирает предприятие, а оппонент решает дела через черных нотариусов.И еще, не менее прекрасный момент, про то как Порошенко умеет решать дела.

«…30 листопада суддя Печерського суду виніс вирок: або застава 49 мільйонів, або арешт. Все моє майно, банківські рахунки були заарештованими і у мене не було коштів. Тому мене забрали у СІЗО. По дорозі сильно побили, тому протягом шести днів я був у лікарні. Далі, 6 грудня 2017 року, мене відвезли у СІЗО, а 7 січня 2018 року я вийшов. Бо суд не встиг продовжити моє перебування в СІЗО…»