Цеппелины

Недавными выходными у нас на кухне была небольшая движуха. В книжке нашего земляка Юрия Винничука нашли первый попавшийся рецепт (книжку когда-то купили на книжном форуме, и автор нам ее подписал)


Сначала показываю результат:

Для начала берем книженцию. изучаем рецепт Читать далее

Хінкалі в домашніх умовах

Вже давно виникло бажання попробувати хінкалі. Апетит на них прийшов після перегляду різноманітних телевізійних передач. Зайнявшись пошуком спеціалізованих кафе по такому блюду, почитавши відгуки, визначилися з обраним місцем споживання. На жаль, це кафе знаходиться в іншому кінці міста, в якому ми практично не буваємо.

Знайшлась альтернатива — морожені. Якось придбала і пожаліла про викинуті на вітер гроші. Це стало поштовхом знайти рецепт. Щей до того є море відео. Зараз з цим нема проблем. Господинькам це надзвичайно допомагає.

Похід у супермаркет відбувся вдало. Було закуплено м’ясо із свинне і яловиче, зелень петрушки, кропу, базиліку, кінзи, а також приправу хмелі сунелі. Перець духмяний та звичайний горошок чорний, цибуля і часник завжди знайдеться вдома в кожного.

IMG_2775

Отже, фарш легко приготувати. Тісто теж. А от технологію закручування хінкалі прийшлось вивчати по відею.

Читать далее

Бананово-полуничне щастя

 

Делается просто — берется кило клубники, связка бананов, одна женщина, отправляется на кухню. Ножи надо предварительно наточить. Далее студийная вспышка в потолок и готово:strawsberry_heaven__-IMG_1214

 

После чего всего можно и поесть. Было неплохо.

Паска. Христос Воскрес!

Перед Великодньою п’ятницею справжні господині печуть Паску для того, щоб в суботу або в неділю її посвятити. Ось така Паска в мене вийшла. Пекла в хлібопічці. Заклала продукти, запустила програму приготування та випікання солодкого хліба. Додала в тісто ізюм та подрібнену цедру апельсина.

IMG_paska

Щоб прикрасити, збила у комбайні білки-2шт з 0,5 стакана цукру та старанно наклала на вершечок Паски та посипала кольоровою посипкою. Білки повинні підсохнути протягом 1-2 годин.

 

p2