Подушечка протиударна вишита

Новий виріб — подушечка протиударна. В зв»язку з покупкою нової вішалки, виникла потреба згладити гострі кутики, які шкодять дверям. Варіанти,  звичайно ж, є. Але хотілося швидко вийти з даної ситуації без затрат і свердління дирок і т.д.

Читать далее

Аплікація вишита для рушників

Нова розробка  — аплікація для рушників з гачком. Господиньки і мамочки зрозуміють. Це важлива і потрібна річ у господарстві. Спішу показати що це таке.

IMG_3675

Читать далее

Домашній хліб

Відколи в нас появилась хлібопіч, то із задоволенням печемо самі хліб. А це вже стало традицією в нашому домі років сім, напевно. А от останнім часом дуже полюбився хліб у виді булочок з різницею такою, що випікаю у духовці сформовані булочки.

2014-03-22-17.12

Читать далее

Нашивки дитячі і не тільки…

Виявляється, що нашивки потрібні не тільки на дитячі речі, а й на речі для дорослих «хлопчиків». Коли ненароком на одяг потрапила іскорка від зварювального апарату чи від болгарки — також треба маскувати «дирочки» на улюбленому одязі.

Ось таку маскувальну вишивку вишивала.

img_3591

А це приклад маскувальної вишивки для діток.

img_3532

img_3534

Як вам, подобається?

Ви теж можете замовити такі вишивки на своїх речах, написавши в коментарях або тут.

Вишивка — прикраса одягу.

Вишивка — прикрасить будь-який наш одяг. Хто вишиває вручну, а хто за допомогою техніки, у кожного свої методи наносити прикрасу на одяг. Останнє замовлення — вишивка на плащику дівочому.

img_3583

Читать далее