Про оформление товаров на украинской границе

Сегодня вот такое прочитал на Чипмейкере. Уточню, я пока не ездил через границу, нет биопаспорта и нет средств собственно для таких мандривок. Но понемногу почитываю, что народ пишет.

«…вроді дорослі всі люди, а в казки вірите.

Я живу в Польскєму вже шостий рік, маю часами тьорки я контрабасами по перевезенню різного всього в Україну і скажу тобі шо то всьо хєрня, пробач на слові.

Коротенько опишу один простий момент — вїзд особистим бусом на терен рідної Юкрайни.

Ітак: Польська сторона — підкатуємся до віконця, виходить прикордонник, заглядає в машину і забирає документи. Робить все і віддає за 10 хвилин назад

Українська сторона: На вїзді стоїть погранєц з автоматом який виписує відривний талон з номером машини і кількістю людей, дає нам. Заїхали. Підходить «чорний» погранєц і перевіряє буса. підбиває талон. Ідем до погран будки, втикаєм в черзі, даєм документи і талон, забираєш і ідем в митну будку. Виходить митник і перевіряє буса ше раз. Виписує бумагу і посилає в офіс, там сидять 2 кобіти які на ту бумагу виписуєть другу бумагу і шлють в касу. Відділення банку на границі одне, монополія. Там платимо 30 гривень і 35 комісії, верстаємось до кобіток. Вони шось там підбивають на тих папєрах і знов шлють до митника, той шось пише поки його колєга дивиться фільм на робочому компі навіть без навушників. А черга то стоїть. Митник віддає документи і талон і…. думали всьо? нєєєє…. посилає до Контррозвідника зі словами: «там ходить в шкіряній куртці, найдете….» находим. Провіряє буса 3 раз, підбиває талон. На виїзді знов погранєц забирає талон і перевіряє всі пєчатки і кількість людей.

Ітого 8 (сума прописом: ВІСІМ!!!) дійових осіб задієно в постановці — Українці їдуть додому. А паралельно їде такий самий бус як мій, тіки по дах запакований товаром і спокійно заїжає в УА. Де потім то всьо перевантажується і везеться далі.

І шо ви думаєте той товар то кокаїн ? Хрєна з два, то запчастини до СГ техніки, бо в Німеччині чи Польщі то дешевше як у нас. А в нас дядько в селі мусить орати конями, або старим Т-150… і ремонтувати його поршнями переплавляними з ложок, які клинять 15 хвилин по заводці мотора…»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.