Візитка вишита

Нікого сьогодні не здивуєш наявністю друкованої красивої візитки. Їі використовують в ділових цілях для розповсюдження особистої інформації. Зберігають її у візитницях в кишені або на столі, тобто в сухому доступному місці. Але що з нею відбувається, коли вона намокне або її випадково попрати? Правильна відповідь — розмоклі клаптики картону, на яких нічого не розбереш.

Наша ш візитка вишита. Вона довговічна, її можна прати в пральній машині або ж здавати у хімчистку. Однозначно, за неї не страшно.

IMG_2654

Така персональна візитка підійде багатьом дітям. Її легко можна самостійно пришити з внутрішньої сторони піджака, жилетки, светра… І тепер буде впевненість, що рідне чадо не надіне чужої форми, або ж не забуде десь, або ж само не загубиться. Будь-хто зможе позвонити, зчитавши номер телефону із даної візитки. Телефон бажано нашивати мамин або тата або інших близьких людей.

Отже, вишиту візитку рекомендується вишивати школярам або ж дошколярикам. Також це хороший варіант для хворих людей, які втрачають пам’ять або ж мають приступи епілепсії. Це також хороший варіант для донесення швидкої інформації та номеру телефона близьких людей, які прийдуть на допомогу.

Також вишита візитка згодиться для власників улюблених тварин. На візитці можна вказати ім’я тваринки та номер господаря. Також можна розшити поводок. А ще найважливіше, що таку візитку легко нашити на одяг тварини, адже дуже багато господарів купують різноманітний одяг і запросто можна пришити візитку зверху чи збоку, головне на видному місці. У разі втечі тварини, буде шанс знайти її.

Візитку можна замовити на темному чи світлому фоні, щодо бажаної вишитої інформації, то це легко обговорюється з нами і все готово. Замовлення можна зробити в коментарях або тут.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *