Посудомийка BOSCH на нашій кухні

Посудомийка — воістину прекрасна помічниця на кухні. Заявляю впевнено, так як користуюсь нею уже протягом двох років. Якість чистоти посуду неперевершена.

IMG_0436

IMG_0437

IMG_0435

Це видно на фото. Білі тарілки залишаться завжди білими, а не пожовклими.Скляні стакани та салатниці не потребують ніякого витирання. Вони іскряться чистотою. Їх треба тільки перекласти на полицю. Згадую ті часи з усмішкою, коли приходилось організовувати суботники на кухні. Запасатись сухим порошком для чищення посуду — і терти, терти годинами кружки та тарілки, кришки та каструлі … А потім треба було це все прополоскати та витерти. Брр…

Щоб посуд був якісно помитий у посудомийці, необхідно засипати чи заливати всі необхідні інгредієнти. Ні в якому разі не економити ні на одному з них. І так, перший необхідний інгредієнт — сіль для посудомийних машин, скорочено ПММ. Вона продається по 2 кг в упаковці. Засипається у спеціальний отвір на дні машини.

IMG_0438

Висипаю кожен раз десь по пів упаковки, тобто по 1 кілограму. Вистачає на 2-3 тижні при щоденному митті посуду.

Наступний інгредієнт — засіб для ополіскування. Заливається у отвір на дверцятах з позначкою «сонечко»

IMG_0440

2014-03-19-13.57

Засіб для ополіскування та сіль для ПММ закладається у машину тільки тоді, коли машина сигналізує про це. На табло висвічується певний символ. Після закладки інгредієнтів, треба повторно включити машину, тоді сигнальні символи не виводяться.

І останнім інгредієнтом — є, власне, порошок для миття. Він може бути у виді таблетки або порошку. Ми купуємо порошок для економії сімейного бюджету.

IMG_0442

Після повної закладки посуду виставляється відповідна програма. Наприклад, еко, яка займає по часу майже 3 години або авто — 2,5 години

2014-03-19-14.244

2014-03-19-14.24

Для миття виключно скляного та кришталевого посуду треба виставляти відповідну програму, так як достатньо застосувати нижчу температуру — 45 градусів і по часу — 0,5 години.

На перший погляд може скластись враження, що це стільки інгредієнтів, стільки клопоту і стільки кнопок… Але це всього-лиш на перший погляд. Повірте! Це дуже швидко все робиться. Ну а якість помитої посуди вразить кожного. Мені колись особисто було завидно, коли я бачила у закордонних фільмах, чи передачах блискучі тарілки та стакани, а особливо каструлі з скляними кришками. Мені не вірилось, що вони взагалі готують в тому посуді. Але зараз і в мене така чистота на кухні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Посудомийка BOSCH на нашій кухні: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *